KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 8146536
*
nr 814 6536
Gravyr
Frankrike, motivets mått: 45x53
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2013
kl 20:22:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 18:27:09
1
300 kr
17/3 07:53:52
2
200 kr
17/3 22:45:56
2
400 kr
18/3 07:32:19
1
400 kr
18/3 07:32:50
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12
*
Gravyr
nr 814 6536
Gravyr
Frankrike, motivets mått: 45x53
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 450 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/3 18:27:09 | 1 | 300 kr |
| 17/3 07:53:52 | 2 | 200 kr |
| 17/3 22:45:56 | 2 | 400 kr |
| 18/3 07:32:19 | 1 | 400 kr |
| 18/3 07:32:50 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37 -
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12



